درباره اطمینان

Slide background

چرا باید اطمینان را انتخاب کنیم؟! درباره ما:

مجوز اطمینان

از زمانی که مجوز انتشار نشریه به شماره ۱۲۸۹۲/۹۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ گردید، تقریباً تمام کسانی که در صنعت نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی ها در ایران فعال هستند حمایت خود را از مجله ابراز داشته اند. تمام سعی تیم مجله بر این است که پیشرفت رو به جلو را به خوانندگان مجله نشان دهد.

 • ارزشهای مجله اطمینان:

  در سال گذشته چشم انداز و ماموریت به همراه اهداف بلند مدت و کوتاه مدت با کمک تیم اطمینان تهیه شد و صرفاً در اختیار تیم قرار دارد. ارزشهای مجله را در سایت می آوریم که به شرح ذیل می باشد:

  1. تعهد و دوام: حضور موثر و مداوم در مجله اطمینان در طول زمان خواهیم داشت.
  2. نوآوری: حرکت رو به رشد را در مجله اطمینان در گذر زمان نشان خواهیم داد.
  3. تیم گرایی: همه در قالب تیم اطمینان حرکت خواهیم کرد نه در قالب تکروی های شخصی، نام اطمینان از نام اشخاص اهمیت بیشتری دارد.
  4. بستر دانشی: مجله اطمینان مجله علمی کاربردی است و در این راستا حرکت خواهیم کرد.

  تمام کسانی که به همکاری با اطمینان خواهند پرداخت باید به این ارزش‌ها پایبند باشند.

 • قالب بندی مطالب مجله اطمینان:

  در سال ۹۴ در هر فصل یک بخش از مدل آپتایم کار شد. منتها از سال ۹۵ در هر فصل تمام موضوعات کار می شود. بخش های اصلی تقریباً معادل مدل آپتایم می باشد.

  ۱-  موضوعات در سطح سازمانی

  ۲-  موضوعات در سطح فرایندها

  ۳-  موضوعات در سطح دارایی ها

  ۴-  موضوعات مرتبط با پایش وضعیت

  هر بخش از مجله رنگ حاشیه اختصاصی خود را دارد. از بخش های ثابت مجله بخش خبری آن است که اخبار و رویدادهای نگهداری و تعمیرات در ایران و دنیا را پوشش می دهد. بخش دیگر ثابت مجله معرفی استانداردهای تخصصی مرتبط با نگهداشت و مدیریت دارایی ها است.

  در هر فصل تلاش خواهد شد با متخصصان این حوزه در دنیا مصاحبه اختصاصی برگزار شود. همانند مصاحبه با آقای ساندولینی در شماره چهارم مجله اطمینان.

  این ساختار کلی است و به مرور بخش هایی مانند پرسش و پاسخ متخصصین و موارد مشابه اضافه خواهد گردید.

مجله اطمینان با توجه به ماهیت الکترونیکی بودن مجله، در فضای مجازی حضور فعال دارد. سایت مجله، کانال تلگرام و آپارات، گروه لینکداین و اینستاگرام نمونه ای از فعالیت گسترده در فضای مجازی می باشد. تمام این فعالیت ها در این راستا است که مجله اطمینان بتواند به دست تمام علاقه مندان و صنعتگران گرامی برسد تا بتواند نقشی موثر در ارتقای دانش مدیریت دارایی های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات داشته باشد. برای ارتباط و همکاری کلیک کنید.

تمام شماره های مجله اطمینان را بصورت رایگان دانلود کنید.
اگر در حوزه های نگهداری و تعمیرات، قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی های فیزیکی فعال هستید با اطمینان همراه شوید!
اطلاعات شما نزد ما امانت است و صرفاً برای ارتباطات بعدی مجله با شما استفاده خواهد گردید.